White Logo
Fredo Öpik

Fredo Öpik

Valukoja 8, Tallinn

E-R: 07:30 - 16:00

Scroll Down Icon
Öpik toit

Fredo Öpik

Fredo Öpik on uus ja särtsakas lõunasöögirestoran Ülemiste kvartalis. Öpikus pakume igal tööpäeval tervislikke hommikusööke ning laia valikut lõunapakkumisi. Menüüs on iga päev vähemalt kaks tervislikku ja värvilist suppi ning kolm kuni viis erinevat päevapraadi, millest üks on alati taimetoitlastele. 

Fredo Öpik restos on olemas ka take-away lett, kust klient saab kiirelt kaasa haarata värskeid salateid, wrappe, smuutisid, tervise-shot’e ja palju muud maitsvat. 

Head isu!

Fredo Catering

Perfect for a quick lunch. Reasonable prices.

- Jakob J.

Love the food and the service! In the summertime they had wider menu which was especially nice. I have also heard that they are offering super-nice breakfast buffet with cheap price, but I have not yet visited it in the morning.

- Lea K.

Outstanding food, fast service and amazing staff. We regularly eat lunch here and occasionally breakfast, I have never had a bad experience.

- James T.

Catering ja eriüritused

Fredo Catering on klientide hulgas tunnustatud ning usaldusväärne partner  vastuvõttude, konverentside ning sünnipäevade toitlustamisel. Meie peakokk Edvin Rim käe all valminud toidud ühendavad endas nii modernsete kui ka Euroopa köögi kuldajast pärit klassikaliste hõrgutiste maitsete kombinatsiooni.

Fredo Catering kasutab võimalikult palju eestimaist toorainet. Aitame Teil korraldada iga teie ürituse nauditava ning meeldejääva sündmusena.

sushi

Võta meiega ühendust

Kirjuta meile fredo@fredo.ee või helista (+372) 56153015.

Kuidas meieni jõuda

Fredo Öpik Neo Bistroo asub Ülemiste Citys aadressil Valukoja 8/1 Öpiku Ärimaja esimesel korrusel. Öpiku Ärimaja juures on parkimine Europargi parklas parkimiskellaga 2 tundi tasuta. Meist 1 minuti kaugusel on Lõõtsa peatus, kuhu sõidavad bussid nr 7, 15, 45, 49 ja 65.